lorne bay — lorne bay
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarz z jednym kryminałem na koncie i kryzysem twórczym. Piwo lepiej wchodzi niż praca.
Hade Ingarden
W Lorne Bay od zawsze.
Kocha kryminały, pisze kryminały i artykuły do twojego ulubionego portalu z newsami.
Mieszka wśród krokodyli, lubi alkohol.
Nigdy się nie ustatkował, bo jakoś nigdy się chyba nie nadarzyło. A może się nadarzyło ale nie wyszło? Nie wiem.
Rue Byrnes
Najlepsi przyjaciele od czasów smarka, znają się jak łyse konie i najczęściej narzekają w swoim towarzystwie na wszystko.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Moni
brak multikont
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Hejka! Polecam Billie do wspólnego spożywania alkoholu :hihihi: mogę też podrzucić Austina na kumpla, są w podobnym wieku, mieszkają w tej samej okolicy, myślę, że mogliby się dogadać, jak myślisz? ^^
Hade Ingarden
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Skoro lubi alkohol jest rok starszy od Gwen, to zapraszam do Moonlight Baru (tam pracuje też Billie, ta wyżej :lol: ), nasza dwójka może znać się od lat, może znajdzie się też jakaś zniżka ^^ Hade Ingarden
lorne bay — lorne bay
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarz z jednym kryminałem na koncie i kryzysem twórczym. Piwo lepiej wchodzi niż praca.
Och, boże, dwie pieczenie przy jednym ogniu, wspaniale. Biorę obie na wynos.
Myślę, że alkohol może być zdecydowanie punktem wyjścia, zatem załóżmy, że Hade siedzi często w Moonlight i pewnie często też przy ladzie zasypia, kiedy zaczyna się już sprzątanie.

Myślę, że w billie winfield może podobać mu się, że taka jest niereformowalna, on tak dobrze zna ten klimat zachowuj się na swój wiek, chociaż sam nie zachowuje się jak smark, ale też nie spełnia wymagań społeczeństwa, bo mu bliżej do wydawania wypłaty za szybko na dobre żarcie, alkohol i książki niż do zakładania rodziny. Na pewno chętnie przesiaduje w barze gdy Billie ma zmiany.
Co do Austina to ja proponuję z czystym sercem urządzać sobie sąsiedzkie grille i piweczko w piątki i uszanowanko co tam słychać doktorku (a znają się pewnie już lata? To tacy weekendowi znajomi, co myślisz?)

Gwen Fitzgerald chętnie bym cię w zasadzie wykorzystała jako inspirację. Hade jest pisarzem (na razie od siedmiu boleści, bo wydał dopiero jedną książkę, ale pracuje nad drugą!) i na pewno taka baba, co tyle przeszła i tak walczy budziłaby w nim podziw, taki w sam raz do stworzenia postaci w oparciu o jej charakter i nawyki. Może ją obserwuje, ale z szacunkiem, nie jak creep w krzakach, bardziej go interesuje jakim jest człowiekiem, pewnie nie jest to wiedza tajemna, że straciła męża i walczyła o życie i sprawność.
powitalny kokos
Moni
brak multikont
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Świetnie! Nie wątpie, że się dogadają z Billie! Może mu czasem opowiadać jakieś niestworzone historie o ludziach, których kiedyś spotkała - czy są prawdziwe czy tylko zmyślone, często stwierdzić, pewnie ma nadzieję, że pomoże przy tym Hade z inspiracją :lol:
A Austin jak najbardziej reflektuje na wieloletniego kumpla i wspólne grillowanie od lat <3 wprawdzie musieli sobie zrobić przerwę, kiedy Austin podróżował po Australii, ale nie trwało to długo (tylko jakiś rok :lol: ), a jak wrócił to na pewno przywiózł Hade koszulkę lub breloczek... :lol:
Hade Ingarden
lorne bay — lorne bay
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarz z jednym kryminałem na koncie i kryzysem twórczym. Piwo lepiej wchodzi niż praca.
billie winfield ojezus, koszulka z podróży, Hade totalnie ją nosi, pomimo, że już zaczyna być sprana, chlip.
powitalny kokos
Moni
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
billie winfield zobacz, płoniemy razem na jednym ogniu *.*

Jeśli tylko creep w krzakach nie wchodzi w grę, to ja chętnie! :oops:
A skoro Hade Ingarden zna Austina, to i może przy okazji znać jego mamę Olivia Westbrook :lol: Nie wiem, mięsa na grilla raz im przyniosła, warzyw zapiekanych albo innego jedzenia i raz czy dwa została na browarka :hihi:
ODPOWIEDZ