25 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Connor Davies
Ten najmniej grzeczny od Daviesów. Przewodnik w ogrodzie botanicznym. Daleko mu do ideału, ale poszukuje wszelkiej maści znajomości.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
anu
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
To wpadam tu, jako pierwsza osoba liczę na super ciekawe relki pozytyw najlepiej.
Dla Patryczka i dla Josie Marrwick
powitalny kokos
---
yo — cm
about
My wiemy :devil: Ale wiesz też, że Rivera muszę również Ci tutaj podrzucić do super relek :exited:

Connor Davies
25 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Patrick Halliwell Z Patryczkiem mam lekki dysonans, bo w sumie Connor jest jednak trochę negatywnie nastawiony do społeczności aborygeńskiej. Ale z drugiej strony, przejrzałam kp i wydaje mi się, że oni by się naprawdę mocno dogadali. Poza tym już widzę jak Connor by się wpraszał na jakieś rodzinne obiadki do Halliwellów i rozmawiał z matką Patryka o swoim życiu, bo to przecież prawdziwa hiszpańska matka, nie? Na pewno by go wysłuchiwała. :D Dlatego pomyślałam, że może Connor wygodnie ignoruje fakt, że w żyłach Patryczka płynie po aborygeńska krew, bo go lubi. Ja wiem – hipokryzja, ale nic nie poradzimy. O ile to pasuje? <33

A Josie Marrwick to jejku jaka młodziutka dla niego! I sorka, ale totalnie nie mam dla nich pomysłu, bo nie mam za bardzo punktu zaczepienia dla nich. Nawet korepetycje chyba nie siądą, bo on za dobrze się nigdy nie uczył. :lol: Chyba, że Ty masz jakiś pomysł? A jeśli nie, to zapraszam do poppy weasley , bo z nią o wiele łatwiej będzie mi wymyślić coś dla Josie.

Nya Sheehy <33 A z Riverem mordeczki-ziomeczki, bo tylko rok młodszy! <3
powitalny kokos
anu
yo — cm
about
Koniecznie! Też będą musieli sobie niedługo zagrać <33

Connor Davies
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
Connor Davies oddaję tutaj siostrę Charlie Davies-Callister oraz nie mogę przejść obojętnie z Devon Flanagan
powitalny kokos
nick
25 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlie Davies-Callister no totalnie mi umknęło, że to siostra! W każdym razie biere i kocham mocno <3

I przez chwilę byłam przerażona, że mi taką młodą barbie podsyłasz, ale na szczęście o Devon Flanagan chodziło. Uff! Tylko dwa lata młodsza, więc na pewno coś sobie ogarniemy. Ale czy możemy w sumie wrzucić ich znajomość z cyklu tych "a tak, znam go, z imprezy!". Czyli byłaby to jedna z tych znajomości, które zawiązały się poprzez wspólnego znajomego, a potem już popłynęło. Parę razy mogli na siebie wpaść właśnie w takich okolicznościach, może były nawet jakieś flirty czy inne zabawy, ale ostatecznie w nic większego się to nie zamieniło i są sobie takimi dobrymi kumplami? Chętnie dam Ci coś w tym stylu, bo jakoś tak zawsze postacie z wizem Mai były dla moich kumpelkami! <3
powitalny kokos
anu
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Connor Davies haha, nie! Baśka za młoda chociaż pewnie by poleciała na takie ciacho! biorę wszystko! Z tymi kumplami mi bardzo pasuje! + jeśli będziesz chciał zagrać to mam wolną Charlie <3
ambitny krab
głodna
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Connor Davies pisze: 22 lip 2021, 22:21
Patrick Halliwell Z Patryczkiem mam lekki dysonans, bo w sumie Connor jest jednak trochę negatywnie nastawiony do społeczności aborygeńskiej. Ale z drugiej strony, przejrzałam kp i wydaje mi się, że oni by się naprawdę mocno dogadali. Poza tym już widzę jak Connor by się wpraszał na jakieś rodzinne obiadki do Halliwellów i rozmawiał z matką Patryka o swoim życiu, bo to przecież prawdziwa hiszpańska matka, nie? Na pewno by go wysłuchiwała. :D Dlatego pomyślałam, że może Connor wygodnie ignoruje fakt, że w żyłach Patryczka płynie po aborygeńska krew, bo go lubi. Ja wiem – hipokryzja, ale nic nie poradzimy. O ile to pasuje? <33

A Josie Marrwick to jejku jaka młodziutka dla niego! I sorka, ale totalnie nie mam dla nich pomysłu, bo nie mam za bardzo punktu zaczepienia dla nich. Nawet korepetycje chyba nie siądą, bo on za dobrze się nigdy nie uczył. :lol: Chyba, że Ty masz jakiś pomysł? A jeśli nie, to zapraszam do poppy weasley , bo z nią o wiele łatwiej będzie mi wymyślić coś dla Josie.

Nya Sheehy <33 A z Riverem mordeczki-ziomeczki, bo tylko rok młodszy! <3

No pasuje mi dla Patryczka a jak Josie za młoda, to daje tutaj Cecilie

Connor Davies
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ