26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pack yourself a toothbrush dear, pack yourself a favorite blouse. Take a withdrawal slip, take all of your savings out...
Noah Blythe
26-letni pilot - resztę odkryj sam!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
milo#6233
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Roztrzepana nastolatka, która tak naprawdę umiera, ale stara się każdy dzień witać z uśmiechem na twarzy.
Noah Blythe wpisz ładnie siostrzyczkę tam :3
powitalny kokos
Zła Królowa
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Noah Blythe jeszcze na razie się lubimy :hihi: żarciki
niesamowity odkrywca
dominicky
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Ah, Ty mój pierwszy Crush'u. Pewnie nie raz przy tobie zachowałam się dość dziwnie, ale pamiętaj to z zauroczenia. Nie raz też przyszłam do was jak nie było Lydii, jednak pewnie i tak mi otworzyłeś drzwi do swojego domu, za pewne uwielbiam słuchać twoich opowieści, w końcu jesteś pilotem. Być może nawet mam twoją koszulkę? Aktualnie ma lepszej osoby, niż ty Noah. Tylko proszę, pamiętaj o mnie! :lol:
(Lydia to jej bff, więc często jestem u was :*)

Oddam jeszcze moją Maddie, zostań jej przyjacielem. Takim od dzieciństwa, wynagrodzę Ci to w postełkach!<3 Będzie zabawnie, serio. Zwłaszcza że Maddie przy tobie to pokraka życiowa, lel

Noah Blythe
ambitny krab
Martyna
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę rozpieszczona córeczka tatusia, która boi się samodzielności. Ma jednak dobre serce i lubi pomagać. Sprzeniewierza czas oraz pieniądze na imprezach i leczy serce po niespodziewanym powrocie miłości swojego życia.
O! Nie dość, że wykonujesz ten sam zawód, co ukochany były Flo, to jeszcze mamy wspólne zainteresowanie w postaci imprez. :lol: Ja bym celowała w jakąś przyjaźń, chyyyba że proponujesz coś innego :roll:

Noah Blythe
ambitny krab
x
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
tylko raz powiedz tak
a zacznie się początek
sam sobie dajesz znak
wybierasz drogi proste
niesamowity odkrywca
gosia
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pack yourself a toothbrush dear, pack yourself a favorite blouse. Take a withdrawal slip, take all of your savings out...
Lydia Blythe - siostrzyczko <3

nicky nordberg - tam grzecznie proszę, bo nie ręczę za siebie :/

Aurora Hammond - uroczy krasnal z Ciebie i nie mogę się nie uśmiechnąć, kiedy patrzę na Twoją słodką buzię! Już wiem, kto mi podbierał świeżo uprane koszulki - pewnie trzymasz je pod poduszką, a ja nic o tym nie wiem, nie? Od jakiegoś czasu mieszkam sam i pewnie nad tym bardzo ubolewasz, ale możesz kiedyś do mnie wpaść pod pretekstem "Czy jest u Ciebie siostra?" :hihihi: Traktuję Cię jak młodszą siostrę, w końcu przyjaźnisz się z Lydią, a to że lubisz słuchać moich opowieści tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś super osóbką, bo tylko super osóbki potrafią słuchać tak jak Ty <3

Esther Miller - takie piękne oczy masz, czemu nimi przewracasz... :roll:
niesamowity odkrywca
milo#6233
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
tylko raz powiedz tak
a zacznie się początek
sam sobie dajesz znak
wybierasz drogi proste
Bo mogę :roll: powiedz lepiej czemu podglądasz przebierające się niewiasty?
Noah Blythe
niesamowity odkrywca
gosia
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Cześć, Noah Blythe, chcesz być dobrym starszym kolegą i przewieźć Zochę na motocyklu? ^^ Nooo, ewentualnie możemy też razem obejrzeć horror :roll: Noah Blythe
ambitny krab
scarlett
ODPOWIEDZ