30 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Penny Byrnes
30 letnia właścicielka piekarni La Panetteria, matka 5-letniej Teddy, oficjalnie była żona Finnegana Broussarda. Od zawsze mieszka w Lorne Bay, toteż chętnie przyjmę znajomości od pieluchy czy ze szkolnej ławki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
Przychodzę po moje ciastko! W sumie to nawet dosłownie, mogę być stałym klientem, bo piekarnia na dzielni :haha:
sumienny żółwik
maximoff
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
A ja mogę zaoferować się jako znajoma, która zajmuje się Teddy - mogły poznać się na koniach, gdzie Max jest i instruktorką i lekarzem weterynarii i tam pewnie od słowa do słowa, Max mogła zaoferować się z pomocą przy dziecku.
Opłata w ciastkach. :lol:
Penny Byrnes
sumienny żółwik
13#9694
30 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
viggo kidman - podoba mi się pomysł ze stałym klientem. Dla takich nie tylko najlepsze pieczywo, ale też kawa w gratisie, żeby przypadkiem nie uciekł do konkurencji (czy ja mam konkurencję? :lol:).

Maxine Hammond - nie wiem czy Penny i konie do siebie pasują, ale tak czy owak chętnie przygarnę znajomą, która będzie chętna do tego, żeby zająć się Teddy. Może faktycznie z raz czy dwa pojawiłam się u Ciebie z córką twierdzącą, że chce "kucyka", żeby mogła zobaczyć z bliska to i owo? Kobiety zdołały się dogadać, a że wcześniej już znały się co najmniej z widzenia, to łatwo poszło. Pamiętaj tylko, żeby w przypadku konfliktu Penny & finnegan broussard, być zawsze team Penny.
powitalny kokos
nick
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Penny Byrnes pisze: 22 lip 2021, 12:40
viggo kidman - podoba mi się pomysł ze stałym klientem. Dla takich nie tylko najlepsze pieczywo, ale też kawa w gratisie, żeby przypadkiem nie uciekł do konkurencji (czy ja mam konkurencję? :lol:).

Maxine Hammond - nie wiem czy Penny i konie do siebie pasują, ale tak czy owak chętnie przygarnę znajomą, która będzie chętna do tego, żeby zająć się Teddy. Może faktycznie z raz czy dwa pojawiłam się u Ciebie z córką twierdzącą, że chce "kucyka", żeby mogła zobaczyć z bliska to i owo? Kobiety zdołały się dogadać, a że wcześniej już znały się co najmniej z widzenia, to łatwo poszło. Pamiętaj tylko, żeby w przypadku konfliktu Penny & finnegan broussard, być zawsze team Penny.
O, świetnie! Max na pewno zabiera Teddy na wypady do koni, czasem zapewne i do rezerwatu koali, gdzie może z bliska obserwować je i pomagać w weterynaryjnych sprawach! Uczy jej pewnie miłości i szacunku do zwierząt i przy okazji tłumaczy dlaczego Iron Man jest super postacią, a list z Hogwartu przyjdzie jak skończy 11 lat. :hihi:
No i oczywiście, że zawsze team Penny.
sumienny żółwik
13#9694
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
A ja Ci podrzucę tego pana Camden Jefferson.
Nie dość, że ten sam wiek, to jeszcze mieszkają blisko siebie. Może to być znajomość od dzieciaka :)

Penny Byrnes
ambitny krab
Kiren#7898
30 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Camden Jefferson

Odpisałabym wcześniej, ale kompletnie nie miałam sił na fora.
Z karty wynika, że Camden był dawniej dość nieśmiały i może oprzyjmy na tym ich znajomość? Dla Penny był tym cichym dzieciakiem, którego przestał jej przypominać dopiero w momencie, gdy zamieszkali obok siebie. Nie mówię, że dawniej ich relacje były kiepskie, ale na pewno nie byli ze sobą blisko (nie trzymali się razem). Obecnie natomiast sprawy mogłyby wyglądać zupełnie inaczej i z racji na bliskie sąsiedztwo, Camden stał się dla Penny ważny już po tym, jak jej były mąż trafił do więzienia. Może pomagał w jakiś sytuacjach... podbramkowych? Z czasem po prostu się zaprzyjaźnili, a kobieta do dzisiaj w wielu sprawach polega właśnie na nim.
powitalny kokos
nick
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Nie ma sprawy :hug:

No podoba mi się taki układ. Cam był dla innych w sumie prawie niewidzialny za dzieciaka i miał ścisłe grono znajomych, jednych trzymał blisko innych dalej od siebie. Tu więc mogli się znać, ale tak im średnio było po drodze. Dzisiaj może się z tego czasem śmieje, chociaż ma sytuacje, w których nieśmiałość bierze górę. Ale generalnie jest człowiekiem, który pomaga i już dawno się otworzył na innych, więc jak najbardziej mógł się przydać i pomóc, jak na dobrego kumpla przystało. Także biorę, jak najbardziej <3

Penny Byrnes
ambitny krab
Kiren#7898
30 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Camden Jefferson

W takim razie zapraszam na PW, jeśli tylko będziesz mieć ochotę coś zagrać. :>
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ