aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Chandra Ginsberg
zadzierająca nosa pannica, która przyleciała z USA, by wytropić brata. Zaczepiła się do pracy w lodziarni licząc, że to pomoże w jej małym śledztwie.
Nie lubi ognia, wszelkiego robactwa i jak sprawy nie układają się po jej myśli.
Nie jest dobrym materiałem na koleżankę, ale potrzebuje ludzi, by przeżyć poza ochronnym kloszem, który zostawiła w Kalifornii.
nie łączą nas więzy krwi, ale po tym jak moja matka wyszła za jego ojca, staliśmy się rodziną. Lorgan na tę chwilę nie ma pojęcia o moim istnieniu.

przyjaciółka poznana w 2016 roku w USA (podczas kręcenia filmu o cheerleaderkach, którego producentką była mama). Dotychczas utrzymywałyśmy kontakt przez social media, ale teraz spotykamy się po latach

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

chandra ginsberg
◠‿◠
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
*.*
powitalny kokos
lu
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Kiedyś cię znajdę, Lorgan :haha: :haha: :haha:
chandra ginsberg
◠‿◠
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Hejo!
Witam koleżankę z drużyny! Nie wiem czy chcesz żebyśmy się poznali na evencie lub żebyśmy już się znali, dlatego wbijam w twoje relki! <3
Jeszcze mogę oddać do relacji moją Aurore. Chandra Ginsberg
wystrzałowy jednorożec
Martyna
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Hej Stella Cowen :welcome:
Chandra całkiem niedawno przyjechała do Lorne Bay, więc jest szansa, że jeszcze nie zdążyła zaleźć za skórę Cowen. :hihihi: Stawiałabym na nową znajomość, a myślę, że eventowe poszukiwanie skarbu będzie super okazją, by dziewczyny mogły się poznać (:

A jeśli chodzi o Aurorę, to myślę, że mogła pomóc wybrać Chandrze najlepszą kawę i może teraz Ginsberg chce, żeby to ona zawsze ją obsługiwała? :hm:
chandra ginsberg
◠‿◠
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Chandra Ginsberg siemka, chcesz się znać jako dwie dziewczyny nieco oderwane od rzeczywistości? ;>
niesamowity odkrywca
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
elora brassington pewnie! <3
Chętnie oddam Chandrę na testera kulinarnych eksperymentów Elki albo coś w związku z tymi jej obrazami? :hm:
Albo wywieźmy je w jakąś dzicz i zobaczymy, która przetrwa :lol:
chandra ginsberg
◠‿◠
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Chandra Ginsberg pisze: 20 lut 2022, 22:00
elora brassington pewnie! <3
Chętnie oddam Chandrę na testera kulinarnych eksperymentów Elki albo coś w związku z tymi jej obrazami? :hm:
Albo wywieźmy je w jakąś dzicz i zobaczymy, która przetrwa :lol:
Zróbmy miksa! :lol: Niech się znają z jakiegoś wernisażu Elory w mieście, gdzie Chandra (tu jak wolisz) że obrazy są super/nie super, nie wiedząc, że rozmawia z autorką. A później trafiły na siebie na wycieczce w dzicz, gdzie totalnie się zgubiły przez dyskusję o wernisażu i reszta wycieczki odeszła bez nich! :lol: Więc próbując przetrwać w Australijskich chaszczach się zakumplowały, umówiły i od tamtej pory są na dobrej drodze do przyjaźni, okraszanej eksperymentami kulinarnymi Elory? :hihi:
niesamowity odkrywca
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
elora brassington znakomicie zmiksowane :lol: Nic dodać, nic ująć! <33
Gdybyś miała kiedyś ochotę na grę albo z tej ich bogatej przeszłości, albo teraźniejsze eksperymenty - daj znać! Chętnie przeniosę te ustalenia na fabułę <3
chandra ginsberg
◠‿◠
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Chandra Ginsberg pisze: 24 lut 2022, 17:45
elora brassington znakomicie zmiksowane :lol: Nic dodać, nic ująć! <33
Gdybyś miała kiedyś ochotę na grę albo z tej ich bogatej przeszłości, albo teraźniejsze eksperymenty - daj znać! Chętnie przeniosę te ustalenia na fabułę <3
z chęcią :hihi:
niesamowity odkrywca
-
ODPOWIEDZ