ODPOWIEDZ
21 yo
165 cm
wystrzałowy jednorożec
nigdy nie rób nic, co inni mogą zrobić za ciebie
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.

Chandra Ginsberg
zadzierająca nosa pannica, która przyleciała z USA, by wytropić brata. Zaczepiła się do pracy w lodziarni licząc, że to pomoże w jej małym śledztwie.
Nie lubi ognia, wszelkiego robactwa i jak sprawy nie układają się po jej myśli.
Nie jest dobrym materiałem na koleżankę, ale potrzebuje ludzi, by przeżyć poza ochronnym kloszem, który zostawiła w Kalifornii.
nie łączą nas więzy krwi, ale po tym jak moja matka wyszła za jego ojca, staliśmy się rodziną. Lorgan na tę chwilę nie ma pojęcia o moim istnieniu.

przyjaciółka poznana w 2016 roku w USA (podczas kręcenia filmu o cheerleaderkach, którego producentką była mama). Dotychczas utrzymywałyśmy kontakt przez social media, ale teraz spotykamy się po latach

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

-
◠‿◠
33 yo
179 cm
powitalny kokos
tearing down doors of time, shelter as we go
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.

*.*
ida, kirra
lu
21 yo
165 cm
wystrzałowy jednorożec
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.

Kiedyś cię znajdę, Lorgan :haha: :haha: :haha:
-
◠‿◠
22 yo
169 cm
wystrzałowy jednorożec
My home is the sea Disaster flies upon me And I sleep
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.

Hejo!
Witam koleżankę z drużyny! Nie wiem czy chcesz żebyśmy się poznali na evencie lub żebyśmy już się znali, dlatego wbijam w twoje relki! <3
Jeszcze mogę oddać do relacji moją Aurore. Chandra Ginsberg
Aurora, Maddie, Polly, Teddy
Martyna
21 yo
165 cm
wystrzałowy jednorożec
Awatar użytkownika
about

Hej Stella Cowen :welcome:
Chandra całkiem niedawno przyjechała do Lorne Bay, więc jest szansa, że jeszcze nie zdążyła zaleźć za skórę Cowen. :hihihi: Stawiałabym na nową znajomość, a myślę, że eventowe poszukiwanie skarbu będzie super okazją, by dziewczyny mogły się poznać (:

A jeśli chodzi o Aurorę, to myślę, że mogła pomóc wybrać Chandrze najlepszą kawę i może teraz Ginsberg chce, żeby to ona zawsze ją obsługiwała? :hm:
-
◠‿◠
ODPOWIEDZ