74 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Nie pal lasu, bo dostaniesz w głowę! Margie wiele przeżyła, głównie upadki, a teraz czeka tylko na wzloty. I to dosłownie! Nie zamierza siedzieć na tyłku i nic nie robić, choć lekarz mówi, że skok ze spadochronem to przesada. Czyżby?
Margaret Windsor
Jak na staruszkę przystało Margie ma dość bogatą historię - aspirująca złota medalistka pływactwa, która zbiegiem okoliczności trafiła do więzienia za handel narkotykami. Teraz jednak jest żywą staruszką, walczącą o ekologię i korzystającą z życia jak tylko się da, nie zważając na swoje pojawiające się choroby i częste wizyty u lekarzy. No bo co jej innego pozostało, jak nie spróbowanie wszystkiego, co daje nam Australia?
Franuś Windsor
Trzeba go nauczyć nieco ogłady, ale to dobry chłopak jest. Nawet czasem dzień dobry mi powie.

Maxine Hammond
Porządne dziecko, pomocne i takie uczynne. Okna za mnie myje! Widać, że Hammondowie ją dobrze wychowali. Tylko wciąż mnie nie zabiera na swoje wyprawy... Bo ja niby stara jestem? Phi.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Margie