Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy Soriente
Remek od dziecka związany był z branżą filmową. Zasłynął z prowadzenia programów podróżniczych i dokumentalnych, ale po tragicznym wypadku siostry, jego kariera nieco przygasła. Obecnie prezesuje we własnej wytwórni filmowej i powoli wraca do życia. Jest typem człowieka, który zaprzyjaźni się z każdym, chociaż gdy ktoś zalezie mu za skórę bywa naprawdę nieprzyjemny i pamiętliwy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Z Diviną wiemy, że ona była zamieszana w śmierć Margot, z Lisą też wiemy, wiadomo, ale... co z Mari? :| Bo j a myślę, że ona bardzo będzie chciała autograf, ok? Może nawet koczować pod jego domem, bo skoro i tak umiera, to wstydu już nie będzie :| Może nawet wyprosi jakieś oprowadzenie po wytwórni, dobra? Dobra! Świetnie <33

remy soriente
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
halko, mówiłam że mogę wybrać inne imię remy soriente :lol: :lol: :lol:
No ale teraz to mogą się znać przez pomyloną kawę w starbucksie, w czasie kiedy jeszcze więcej ich w Queensland działało :haha:
towarzyska meduza
-
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Ze Stanleyem wiemy, że się nie lubimy, ale podrzucam Ci Pandę, bo skoro są oboje w branży filmowej to na pewno się znają i mogą przyjaźnić! <3
remy soriente
ambitny krab
missirons#6417
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remi Blackwell myślę, że byłoby zabawnie gdyby spotkała ich taka sytuacja. Tym bardziej, że Remek od pewnego czasu niezbyt chętnie, (ale jednak) zastępuje kawy paskudnymi warzywnymi koktajlami. Myślę, że byłby przeszcześliwy dostając zamiast buraczanej mikstury, pyszną kawkę <3 Pytanie tylko, czy Remi lubi buraki :hihihi:

Pandora Carleton zdecydowanie! Widzę, że Pandora jest nieco starsza, więc myślę, że może nie tylko przyjaźń ich w przeszłości łączyła? Remy był tpek człowieka, który żył chwila i w nic się nie angażował, więc głębszego uczucia w tym nie było, ale dobra zabawa? Czemu nie! <3
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Pewnie, mogli sobie w przeszłości jakoś niezobowiązująco romansować, bo Panda też raczej nie była typem osoby, która wiązałaby się na dłużej. <3 A teraz mogą dalej utrzymywać kontakt, ale właśnie stricte przyjacielsko! <33

remy soriente
ambitny krab
missirons#6417
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
remigius soriente pisze: 10 lip 2021, 13:05
Remi Blackwell myślę, że byłoby zabawnie gdyby spotkała ich taka sytuacja. Tym bardziej, że Remek od pewnego czasu niezbyt chętnie, (ale jednak) zastępuje kawy paskudnymi warzywnymi koktajlami. Myślę, że byłby przeszcześliwy dostając zamiast buraczanej mikstury, pyszną kawkę <3 Pytanie tylko, czy Remi lubi buraki :hihihi:
Remi to jest tak miły, że pewnie by wypił bez narzekania przy ladzie :lol: Więc jak się Twój pan zorientował, to sobie z nim jeszcze pogadał i postawił jakieś ciastko w ramach rekompensaty i ukradzionych buraków :oops:
towarzyska meduza
-
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Pandora Carleton My już wiemy z kim te romanse się odbywały :hihihi:

Remi Blackwell Super! Myślę, że ta sytuacja może być zaczątkiem to interesującej znajomości, która kto wie z czasem mogłaby przerodzić się w przyjaźń. Remigius pewnie bardzo byłby wdzięczny za kawę od losu, nawet jeśli ten los był tylko intrygującą pomyłką <3
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
remigius soriente super! To w takim razie
Obrazek
8)
towarzyska meduza
-
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
I tutaj też przychodzę! Bardzo podoba mi się Remy. Jest chyba trochę trudną, dramatyczną postacią, a i tym samym: przeciwieństwem Hammond.
Myślę, że mogłaby mu trochę pomóc pozbierać się po stracie siostry (o ile w ogóle jest to możliwe). Max jest pełna optymizmu i dobrego humoru. Może dzięki temu Remy poczuje się lepiej?
remigius soriente
sumienny żółwik
13#9694
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Maxine Hammond pisze: 16 lip 2021, 11:50
I tutaj też przychodzę! Bardzo podoba mi się Remy. Jest chyba trochę trudną, dramatyczną postacią, a i tym samym: przeciwieństwem Hammond.
Myślę, że mogłaby mu trochę pomóc pozbierać się po stracie siostry (o ile w ogóle jest to możliwe). Max jest pełna optymizmu i dobrego humoru. Może dzięki temu Remy poczuje się lepiej?
remigius soriente
Super :3 Myślę, że mogli się poznać jak Remy znalazł na jakimś planie zdjęciowym ranne zwierzątko i potrzebował pomocy fachowca. Może nawet sam je przywiózł do Maxine Hammond ? Tak mogliby się poznać, ale nie wiem jakie Max miałaby do niego podejście, bo mogłaby pomyśleć, że jako gwiazda i człowiek sławny kieruje się "pozerstwem", a nie własnym sumieniem.
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Anthony Huntington pisze: 19 lip 2021, 23:05
Maxine Hammond pisze: 16 lip 2021, 11:50
I tutaj też przychodzę! Bardzo podoba mi się Remy. Jest chyba trochę trudną, dramatyczną postacią, a i tym samym: przeciwieństwem Hammond.
Myślę, że mogłaby mu trochę pomóc pozbierać się po stracie siostry (o ile w ogóle jest to możliwe). Max jest pełna optymizmu i dobrego humoru. Może dzięki temu Remy poczuje się lepiej?
remigius soriente
Super :3 Myślę, że mogli się poznać jak Remy znalazł na jakimś planie zdjęciowym ranne zwierzątko i potrzebował pomocy fachowca. Może nawet sam je przywiózł do Maxine Hammond ? Tak mogliby się poznać, ale nie wiem jakie Max miałaby do niego podejście, bo mogłaby pomyśleć, że jako gwiazda i człowiek sławny kieruje się "pozerstwem", a nie własnym sumieniem.
Ej, to brzmi naprawdę fajnie!
Myślę, że początkowo mogła tak do niego podchodzić - kolejna gwiazdeczka, która pragnie wybić się na lajkach za uratowanie stworzonka. Tymczasem pewnie życie szybko zweryfikuje jej podejście. Chciałabym to jednak rozegrać, co Ty na to? :wohoo:
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ