tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
zapraszam, ukocham i wymyślę najpiękniej jak tylko potrafię <3
rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
Hejka psiapsi mia ginsberg
ambitny krab
nick autora
brak multikont
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
candela fitzgerald pisze: 05 lis 2023, 13:37
Hejka psiapsi mia ginsberg
hejka <3 będziemy razem upijać się na smutno i demolować supermarkety z chipsów? :lol:
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
No to kogo z moich obdarzysz miłością? :lol: mia ginsberg
żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Mogę liczyć na to, że będziesz moją work wife? :oops:
mia ginsberg
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
morgan adler pisze: 05 lis 2023, 13:47
Mogę liczyć na to, że będziesz moją work wife? :oops:
mia ginsberg
będę twoim wszystkim <3 możesz nam nawet zacząć
Perth Haynes nawet mam pomysł (tym razem bez całowania!), ale uderzę na dc :lol:
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
Ja coś chce z Mią, za to jaki wykonuje zawód wielki szacun. Może miała okazję kilka razy spotkać Colina? Mogła za nim nie przepadać, bo może bardzo ciśnie w śledztwie? A z Ferą może imprezowała i była jedna z osób, z którymi bawiła się w narkotyki i picie? mia ginsberg
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
feraye beardsley pisze: 18 lis 2023, 13:02
Ja coś chce z Mią, za to jaki wykonuje zawód wielki szacun. Może miała okazję kilka razy spotkać Colina? Mogła za nim nie przepadać, bo może bardzo ciśnie w śledztwie? A z Ferą może imprezowała i była jedna z osób, z którymi bawiła się w narkotyki i picie? mia ginsberg
tak, widzę, że Colinowi robi ciągle durne żarty, strzela gumą w jego obecności i udaje kapryśną nastolatkę :lol: i tak, chodźmy w straceńcze imprezy z Ferą i niech ona zastanawia się głośno czy jednak Mia nie miała czegoś wspólnego ze śmiercią swojej przyjaciółki!
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
mia ginsberg pisze: 18 lis 2023, 13:14
feraye beardsley pisze: 18 lis 2023, 13:02
Ja coś chce z Mią, za to jaki wykonuje zawód wielki szacun. Może miała okazję kilka razy spotkać Colina? Mogła za nim nie przepadać, bo może bardzo ciśnie w śledztwie? A z Ferą może imprezowała i była jedna z osób, z którymi bawiła się w narkotyki i picie? mia ginsberg
tak, widzę, że Colinowi robi ciągle durne żarty, strzela gumą w jego obecności i udaje kapryśną nastolatkę :lol: i tak, chodźmy w straceńcze imprezy z Ferą i niech ona zastanawia się głośno czy jednak Mia nie miała czegoś wspólnego ze śmiercią swojej przyjaciółki!
Czyli zachowuje się jak jego młodszą siostra, wiec Colin na to na pewno reaguje jakkmis głupimi tekstami :lol: dobra! Fera może się nad tym zastanawiać, bo pojawił się jakiś zbieg okoliczności, który dał jej coś do myślenia! :hm:
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
feraye beardsley pisze: 19 lis 2023, 09:24
mia ginsberg pisze: 18 lis 2023, 13:14
feraye beardsley pisze: 18 lis 2023, 13:02
Ja coś chce z Mią, za to jaki wykonuje zawód wielki szacun. Może miała okazję kilka razy spotkać Colina? Mogła za nim nie przepadać, bo może bardzo ciśnie w śledztwie? A z Ferą może imprezowała i była jedna z osób, z którymi bawiła się w narkotyki i picie? mia ginsberg
tak, widzę, że Colinowi robi ciągle durne żarty, strzela gumą w jego obecności i udaje kapryśną nastolatkę :lol: i tak, chodźmy w straceńcze imprezy z Ferą i niech ona zastanawia się głośno czy jednak Mia nie miała czegoś wspólnego ze śmiercią swojej przyjaciółki!
Czyli zachowuje się jak jego młodszą siostra, wiec Colin na to na pewno reaguje jakkmis głupimi tekstami :lol: dobra! Fera może się nad tym zastanawiać, bo pojawił się jakiś zbieg okoliczności, który dał jej coś do myślenia! :hm:
okej, Mia postara się nie wyrywać Colina jak to ma w zwyczaju, resztę mamy ustaloną :oops:
ODPOWIEDZ