współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
coraline fitzgerald
cora, nazywana również cocą (pytajcie colleen), jest tym dzieckiem państwa fitzgerald, które na dłużej zostało za barem w moonlight, porzucając swoje marzenia na ratowanie nie takich znowu bezbronnych koali; zamiast tego podaje wam piwo i wysłuchuje historii waszego życia
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
lenia
brak multikont
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Podrzucam Gwen Fitzgerald :excited: Wiadomo, siostrzana miłość, chociaż czasem w pubie może dochodzić między nimi do jakichś tarć. Chyba nawet byłoby fajnie, gdyby tak wyszło :omg: Wiadomo, nic wielkiego, ale Cora rzuciła studia, żeby ratować bar, Gwen w tej sytuacji poszła otwierać własny interes. O, jakaś tego typu rozmowa nadawałaby się nawet na rozegranie jakiejś retrospekcji :hihi: W każdym razie, niech teraz będzie już między nimi lepiej, oczyściły atmosferę, są siostrami i trzymają się razem, walczą i się wspierają *.* coraline fitzgerald
współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
mi pasuje! pewnie cora miała (może nadal ma) sporo żalu oto, że nikt inny nie podjął rękawicy i wiesz na zasadzie, że poczuła się z tym absolutnie sama, tym bardziej, że kiedy zmarła mama to nadal była jeszcze trochę dzieciakiem, także chętnie napisałabym tego typu rozmowę między nimi i wiadomo, teraz już jest lepiej każda dojrzała, a cora z powodu nieprzepracowanych problemów stała się control freakiem, co teraz muszą znosić wszyscy xD Gwen Fitzgerald
powitalny kokos
lenia
brak multikont
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
masz szczęście, że jesteś moim bratem i cię kocham bo w innym przypadku bym cię absolutnie zabiła leon fitzgerald
powitalny kokos
lenia
brak multikont
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
chcesz kogoś ode mnie coraline fitzgerald?
właścicielka — Once Upon a Tart
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi klimatyczną kawiarnie, w której serwuje świetną kawę i pyszne wypieki. Pisze romanse do szuflady. Od trzech lat jest w stałym związku i do pełni szczęścia brakuje jej tylko pierścionka na palcu.
coraline fitzgerald, jesteśmy w zbliżonym wieku, więc mogę podrzucić mi Malię na przyjaciółkę! <3
powitalny kokos
nick
współwłaścicielka baru — moonlight
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
od urodzenia w lorne bay, jedna z wielu pociech świętej pamięci fitzgeraldów i do niedawna jedyna głównodowodząca barem moonlight; była studentka weterynarii z ambicjami zduszonymi w zarodku
Gia Faraday od ciebie jeszcze nie mam chyba nic z gazem, więc chętnie przyjmę jego bo w sumie są w podobnym wieku :hm: i może greer, ale nie wiem gdzie chcesz dać mi bff a gdzie coś super innego co wymyślimy tylko nakreśl mi kierunek <3

malia beardsley
a ja chętnie wezmę! obie znają trudy prowadzenia interesu, więc pewnie wspierają się i wspólnie narzekają przy kawusi albo winku <3
powitalny kokos
lenia
brak multikont
ODPOWIEDZ