lekarz wojskowy — na wojnie
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
I ain't worried bout it right now.
mishelle garrard
prawie trzydziestoletnia lekarka polowa; przyjechała do lorne kilka dni temu do swojego narzeczonego i tak naprawdę nie ma pojęcia, co dalej
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Najgorsze jest to, że ona jest zbyt urocza, żeby Billie mogła jej tak po prostu nie lubić :lol:
misha garrard
lekarz wojskowy — na wojnie
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
I ain't worried bout it right now.
billie winfield może ją lubić! mogą pojechać na jednorożcu w stronę zachodzącego słońca, chcesz?
lekarz, właściciel przychodni — lorne bay medical center
43 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
mężczyzna z przeszłością - bohater wojenny, lekarz wojskowy, który po powrocie do domu odnajduje swoją nową drogę prowadząc ośrodek zdrowia i po godzinach prowadząc prywatną praktykę... wyłącznie dla gangsterów.
Ja się pytam, czemu tutaj jeszcze nie ma żadnej relacji z Calebem? :>
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
czy mogę cię kimś podrywać, misha garrard? ;(
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
misha garrard pisze: 18 wrz 2022, 16:40
billie winfield może ją lubić! mogą pojechać na jednorożcu w stronę zachodzącego słońca, chcesz?
Chcę!!! Chcę, żeby najpierw się polubiły a potem ewentualnie skumaly, że obie chcą tego samego faceta :lol:
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Cześć, piękna! <3
Tu mnie jeszcze nie było, chcesz sobie przytulić kogoś z moich licznych dzieci? :sneaky:
misha garrard
powitalny kokos
K.
brak multikont
ODPOWIEDZ