Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Adam Brooks
Najstarszy z braci Brooksów. W Lorne Bay mieszka na stałe od około 10 lat. Detektyw w obyczajówce. Jest w trakcie rozwodu, z prawie-byłą żoną pozostaje w konflikcie. Mają 6-letniego synka Joeya. Po godzinach niańczy Diane Mason.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Dzień dobry, melduje się twoja czarna owca do niańczenia :llama: :spider: :oops: Adam Brooks
Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Cześć, chcesz się znać z Dionem? Przydałby mu się jakiś męski pierwiastek w życiu = znajomy, z którym może się napić, ponarzekać na dziecko i zjeść dobrego steka.
Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Melduje się najmniej denerwujący brat! Chociaż... chyba Ezra jest najmniej denerwujący :hm: Mniejsza. Melduje się super brat co też pali, ale nie rzucał bo nie widzi powodu, więc zawsze chętnie sprowadzi Adama z powrotem do poziomu palacza. I choć Colton potrafi o siebie zadbać i pracował w ogromie miejsc to i tak znajduje dla siebie wolny czas, więc w tej kwestii będzie tym co chociaż raz w tygodniu zawsze mówił (i mówi) Adamowi, że ma urlop wziąć - nawet jak go w mieście nie było to smsik być o tym musiał *.*

Adam Brooks
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Diane Mason szykuj się na zjebkę za miejsce pracy :lol: Dobre czasy się skończyły i nie będzie tak milutko jak z Rufusem :sneaky:

Dion A. Winslow tak!! Bardzo chętnie przyjmę taką męską znajomość :jupi: I na baby też muszą sobie koniecznie ponarzekać 8)

Colton Brooks mało denerwujący bracia to ulubiony rodzaj braci! :lol: Także wszystko mi odpowiada i mam nadzieję że niebawem widzimy się w grze <33
Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Adam Brooks pisze: 01 wrz 2022, 09:35
Dion A. Winslow tak!! Bardzo chętnie przyjmę taką męską znajomość :jupi: I na baby też muszą sobie koniecznie ponarzekać 8)
Deal! :h5:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
jejku jaki piękny ten brat Ezry, bez kitu, prawie tak piękny jak on :lol:
W każdym razie chciałam dać Autumn na coś i aż mnie boli, że nie mogę dać przeszłego związku :lol: Ale no nie wypada, bo jednak Colton był jej-prawie-niedoszłym-narzeczonym-nevermind. Także prawdopodobnie zna Autumn właśnie przez to, że umawiała się z Coltonem. :lol: Poza tym Scarlet też bywała u Brooksów, bo kumplowała się z Alexem (r.i.p Alex), a Zeta kumpluję się z Archerem i pani Brooks go uwielbia i daje mu jedzenie, więc... wszystkie moje postacie to chyba takie irytujące dodatki do młodszych braci Adama :lol: . Aczkolwiek Autumn jako jedyną może lubić! Wiadomo :lol:. :
Aaaa i jak coś to Percy albo Ginny mogą niańczyć jego synka jakby zaszła taka potrzeba :hm:
Adam Brooks <3
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Same dobre geny w tej rodzinie, ja się nie dziwię ze bracia przyciągają takie fajne laski XD :lol:
Generalnie wszystko mi odpowiada i myślę, że do każdego z dodatków jest co najmniej neutralnie nastawiony :D I myślę że Autumn faktycznie może lubić najbardziej, bo też myślę że na tle zawodowym coś tam pewnie mają ze sobą do czynienia :hm: No i eksy też myślę że odpadają, bo po bracie to się nie godzi :lol:
Niańki też chętnie przygarnę! :jupi: Także jakbyś coś chciała zagrać kimś z ekipy, to wiesz gdzie mnie szukać, to sobie ustalimy szczegóły 8)
autumn goldsworthy
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Adam Brooks, w moich założeniach Preston też jest detektywem w wydziale zabójstw, więc co ty na to, żeby przed karnym przeniesieniem Adama byli partnerami? Teraz pewnie Turner dostał jakiegoś żółtodzioba i będzie dużo narzekał. :lol:
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Preston Turner no pewnie, jestem za! :jupi: I myślę, że możemy nawet pójść z bardzo dobre relacje prywatne, może nawet kierunek - męska przyjaźń? :hm:
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Adam Brooks

Taaak :milosc:
Bo ciągle tylko te wątki z kobietami :roll:
ODPOWIEDZ