barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Billie Winfield
Pyskata menda. Nieznośny uparciuch. Zawsze wie lepiej. Serio. ZAWSZE. Nie słucha nikogo. Lubi patrzeć, jak świat płonie. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę. Jest zajebista w drinki. Barmanka w Moonlight Bar. Pije za dużo wina i jest za bardzo bezpośrednia.
Thomas Winfield
starszy brat - ten, przy którym nie boi się być całkowicie szczera i prawdziwa

Luke Winfield
młodszy brat - ten, z którym zawsze tworzyła drużynę do sprawiania kłopotów i z którym wzajemnie mogą ostrzyć na sobie swoje cięte riposty

Gust Johansen
w dawnych czasach najlepszy przyjaciel. W czasach obecnych? Cóz, o pewnych rzeczach ciężko zapomniec, gdy jest się sentymentalną (wcale nie) idiotką...

Care Foggart
najlepsza przyjaciółka - w zamian za najlepsze lody na świecie Billie obiecała jej pierwsze miejsce w swoim sercu i absolutnie niczego nie żałuje

Noah O'Sullivan
już bez dodatkowych benefitów, ale nadal osoba, którą Billie uważa za swojego przyjaciela - na ich własny, być może nieco osobliwy sposób

Autumn Goldsworthy
złota kumpela i nieporównywalnie wspaniała sąsiadka - poratuje cukrem, kawą, parmezanem (ser jest ważny w życiu, ok?), a kiedy nadejdzie zemsta Neptuna, przyjdzie na pomoc z własną szmatą

Gwen Fitzgerald
czy można trafić na lepszą szefową niż ta, która serwuje ci kawę z prądem, kiedy najbardziej tego potrzebujesz?

Othello Lounsbury
jeden z ulubionych klientów, dawniej dobry kompan do kilku głębszych (oczywiście nie w czasie pracy... ależ skąd!), stale świetny partner do rozmów, znacznie lepszy znawca ludzi od wiejskiego filozofa, jakim jest Billie

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
billie winfield wpadam do ciebie głównie z cedriciem, bo jeśli care to jej przyjaciółką to na pewno mieli okazje się poznać :hihi: jeśli ejest barmanką to na pewno było tych okazji więcej! chcesz jeszcze kogoś z moich?
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
hej, a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
billie winfield
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Ja tu tylko wpadłam napisać, że opis naszej relki totalnie trafił do mojego serduszka i zrobił mi dzień (noc) <33

billie winfield
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
billie winfield Z tego, co udało mi się ogarnąć, to z Emmą jesteście siostrami :D a my założyłyśmy, że Molly w dzieciństwie mieszkała z nimi przez ścianę/płot czy na tej samej ulicy, więc totalnie Billie i Molly powinny się znać, zwłaszcza że są bliższe w wieku! Pytanie tylko, czy chcesz może jakieś kumpelki, którym kontakt się urwał i teraz może próbują odbudować tą relację, ale jakoś im sie nie klei? A może wolisz jednak na odwrót?
ODPOWIEDZ
cron