samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
cecilia trelawney
Ma roczną dziesięciomiesięczną, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem.
sole trelawney
najkochańsza siostra bliźniaczka

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
cecilia trelawney Przychodzę tak jak zapowiedziałam na sb :lol:
Pomijając tą całą super grafikę z Paulem i Phoebe, co powiesz na jakąś znajomość od dziecka? Mogli być super przyjaciółmi, ich matki mogły się znać jeszcze ze szkoły i liczyłyby, że kiedyś spikną swoje dzieci, ale jedyne co się pomiędzy tym dwojgiem wydarzyło to niezdarny buziak po którym było jedno wielkie "fuj" i przyjaźń po grób? Chyba, że możemy też zrobić z nich swoją pierwszą, młodzieńczą miłość, gdzie ich drogi się rozeszły i obecnie są w przyjaznych stosunkach?
Na dodatek podrzucę Ci Odette, bo nie mam na niej zbyt dużo wątków :milosc:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
Miles Vanderberg pisze: 28 sie 2022, 18:41
cecilia trelawney Przychodzę tak jak zapowiedziałam na sb :lol:
Pomijając tą całą super grafikę z Paulem i Phoebe, co powiesz na jakąś znajomość od dziecka? Mogli być super przyjaciółmi, ich matki mogły się znać jeszcze ze szkoły i liczyłyby, że kiedyś spikną swoje dzieci, ale jedyne co się pomiędzy tym dwojgiem wydarzyło to niezdarny buziak po którym było jedno wielkie "fuj" i przyjaźń po grób? Chyba, że możemy też zrobić z nich swoją pierwszą, młodzieńczą miłość, gdzie ich drogi się rozeszły i obecnie są w przyjaznych stosunkach?
Na dodatek podrzucę Ci Odette, bo nie mam na niej zbyt dużo wątków :milosc:
cześć! tak, grafika nasza to złoto i bardzo chętnie poszłabym w super przyjaźń :hihihi: cece mogła bujać się w milesie i tkwić w takim friendzonie przez niemalże całe dzieciństwo i mogli faktycznie mieć razem jakiś krótki epizod aż do końca szkoły, co zresztą wspominają dzisiaj ze śmiechem! mogli utrzymywać też kontakt gdy ona wyjechała do gold coast i niedawno w sumie wróciła z małym bąbelkiem :oops: przyda jej się wsparcie przyjaciela, jako, że cale dnie zajmuje się córka i nie może podjąć żadnej pracy.

a czy odette chciałaby gotować pyszności dla małej ruthie? niech będzie super szefowa kuchni, która zawsze gdy widzi małą to wychodzi żeby się przywitać. co prawda cece nie odwiedza restauracji często przez wgląd na to, że nie zarabia teraz ale wkrótce ktoś się nią zajmie i wtedy myślę, że całość mocno by pasowała!
sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
cecilia trelawney idealnie, Miles na pewno zrobi wszystko co w jego mocy, by jej pomóc. Skoro jej nie było przez jakiś okres, pewnie będą mieli co sobie opowiadać, ale myślę, że o ważniejszych rzeczach mogli się informować podczas jakichś rozmów na FaceTime etc. Uznajemy, że już spotkanie po latach miało miejsce czy dopiero przed nimi?
I Odette uwielbia dzieci, sama jedno straciła, więc nawet zaprasza małą często do kuchni i oferuje się z pomocą przy opiece, jakby była potrzebna. Oczywiście, jeśli Cecilia chciałaby być kelnerką u niej, to też praca jakaś się znajdzie <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
Miles Vanderberg pisze: 28 sie 2022, 18:55
cecilia trelawney idealnie, Miles na pewno zrobi wszystko co w jego mocy, by jej pomóc. Skoro jej nie było przez jakiś okres, pewnie będą mieli co sobie opowiadać, ale myślę, że o ważniejszych rzeczach mogli się informować podczas jakichś rozmów na FaceTime etc. Uznajemy, że już spotkanie po latach miało miejsce czy dopiero przed nimi?
I Odette uwielbia dzieci, sama jedno straciła, więc nawet zaprasza małą często do kuchni i oferuje się z pomocą przy opiece, jakby była potrzebna. Oczywiście, jeśli Cecilia chciałaby być kelnerką u niej, to też praca jakaś się znajdzie <3
myślę, że mogą mieć takie spotkanko już za sobą! miles będzie ulubionym wujkiem ruthie i chętnie sobie coś nawet rozegram <3 i jak najbardziej taka propozycja od odette mogła wyjść ale na ten moment cece musiała podziękować bo chce skupić się na małej.
sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Halko cecilia trelawney <3
Mam same panie, to wiadomo, ale mogę jakąś podrzucić na koleżankę, myślę, że najlepiej by się dogadała z Laurissą albo z Mari, kto Ci bardziej odpowiada :hihihi:
samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
Mari Chambers pisze: 28 sie 2022, 20:26
Halko cecilia trelawney <3
Mam same panie, to wiadomo, ale mogę jakąś podrzucić na koleżankę, myślę, że najlepiej by się dogadała z Laurissą albo z Mari, kto Ci bardziej odpowiada :hihihi:
obie są zbliżone wiekiem ale chętnie przygarnę którąś na koleżankę z dawnych lat! może wezme mari, co by ją cece wyciągnęła z domu na jakieś bieganie i nauczyła jej rezygnacji z fast foodów? :lol:
sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Hej <3
Będziemy chodzić razem na spacery? Mogły się poznać u lekarza, jak Lally po raz setny panikowała, że jej córeczce poluzowały się stawy i zaraz odpadnie jej prawa ręka :lol:
cecilia trelawney
powitalny kokos
K.
brak multikont
samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
Lally O. Little pisze: 30 sie 2022, 14:06
Hej <3
Będziemy chodzić razem na spacery? Mogły się poznać u lekarza, jak Lally po raz setny panikowała, że jej córeczce poluzowały się stawy i zaraz odpadnie jej prawa ręka :lol:
cecilia trelawney
dobra, powiedzmy, że kontroluje już mój atak śmiechu, więc - tak, mogły poznać się na jednej z wizyt u lekarza i pewnie trochę się powymieniały doświadczeniami i marudziły na swój żywot :lol: mogły się nawet licytować co do tego, który z ojców jest większym gamoniem :hihihi:
sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
cecilia trelawney pisze: 30 sie 2022, 14:22
dobra, powiedzmy, że kontroluje już mój atak śmiechu, więc - tak, mogły poznać się na jednej z wizyt u lekarza i pewnie trochę się powymieniały doświadczeniami i marudziły na swój żywot :lol:
Teraz, jak coś się będzie niepokojącego działo z Hope, to Lally będzie do niej dzwoniła z płaczem, przygotuj się na niełatwą znajomość :hihihi:
cecilia trelawney
powitalny kokos
K.
brak multikont
samotna mama — na bezrobociu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
Lally O. Little pisze: 30 sie 2022, 14:23
cecilia trelawney pisze: 30 sie 2022, 14:22
dobra, powiedzmy, że kontroluje już mój atak śmiechu, więc - tak, mogły poznać się na jednej z wizyt u lekarza i pewnie trochę się powymieniały doświadczeniami i marudziły na swój żywot :lol:
Teraz, jak coś się będzie niepokojącego działo z Hope, to Lally będzie do niej dzwoniła z płaczem, przygotuj się na niełatwą znajomość :hihihi:
cecilia trelawney
przygotuj się na brak odpowiedzi :lol:
sapphire river
rejwen#6729
brak multikont
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Koniec znajomości, baj.
powitalny kokos
K.
brak multikont
ODPOWIEDZ