barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
Andre 'Drew' Swallow
będzie ładny opis <33
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
m.
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
hejka Andrew Swallow, podsyłam Leona na kumploszefa :hihi:
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
leon fitzgerald pisze: 08 sie 2022, 17:19
hejka Andrew Swallow, podsyłam Leona na kumploszefa :hihi:
leon fitzgerald przyjmę z otwartymi ramionami, bo najlepszy szef, to kumploszef <33 a że Drew kumpli nie ma za wielu, to tym bardziej jest na wagę złota ^^
niesamowity odkrywca
m.
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Andrew Swallow przychód że tutaj z małą propozycją (aż żałuje, że nie napisałam wcześniej do ciebie na pw, byłbyś idealnym starszym bratem :( ) wiem, że Drew jest trochę starszy od mojego gówniaka, ale jak dla mnie mogli by się poznać na jednej z imprez czy to w Moonlight albo na jakimś festiwalu, od piweczeka jednego do drugiego i tak jakoś by im się zakotwiczyła znajomość, chociaż nie wiem czy by to ci odpowiadało ;D
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
To ja podsyłam Gwen na szefoszefa :lol: Moja blondi będzie pewnie najbardziej wymagającym Fitzgeraldem w Moonlight (ktoś musi :/ :lol: ), ale też czepiać się przesadnie nie będzie :hihihi: Andrew Swallow
barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
Dexter Wheatley pisze: 10 sie 2022, 23:32
Hejka Andrew Swallow przychód że tutaj z małą propozycją (aż żałuje, że nie napisałam wcześniej do ciebie na pw, byłbyś idealnym starszym bratem :( ) wiem, że Drew jest trochę starszy od mojego gówniaka, ale jak dla mnie mogli by się poznać na jednej z imprez czy to w Moonlight albo na jakimś festiwalu, od piweczeka jednego do drugiego i tak jakoś by im się zakotwiczyła znajomość, chociaż nie wiem czy by to ci odpowiadało ;D
Dexter Wheatley przeczytałam KP i cały czas kminię ich połaczyć, bo Andrew raczej od ludzi takich jak Dexter i jego rodzina trzymał się z dla (a raczej to oni woleliby, żeby nie zbliżał się do nich :hihi: ). Dobrze byłoby, żeby poznali się jeszcze w czasach szkolnych, bo obecnie Drew dopiero co wrocił do Lorne i próbuje się jakoś urządzić.
Gwen Fitzgerald pisze: 11 sie 2022, 13:35
To ja podsyłam Gwen na szefoszefa :lol: Moja blondi będzie pewnie najbardziej wymagającym Fitzgeraldem w Moonlight (ktoś musi :/ :lol: ), ale też czepiać się przesadnie nie będzie :hihihi: Andrew Swallow
Gwen Fitzgerald wiadomo - pańskie oko konia tuczy, ale myślę, że z Andrew nie będzie miała za wiele problemów; chłopak sumienny, obowiązkowy. Na robocie się zna; doświadczenie z trudnymi i agresywnymi klientami też pewnie dzięki mamusi zdobył :lol: więc myślę, że się dogadają. A jak coś groźn spojrzenie wystarczy <33
niesamowity odkrywca
m.
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Hehe ^^ Gwen i tak rzadziej bywa w Moonlight jako współwłaścicielka, bo teraz ma swój osobny biznes, ale temu rodzinnemu wciąż się przygląda ;> I właśnie za to podejście pewnie będzie go lubiła <33
Andrew Swallow
A może od razu podrzucę ci kogoś z reszty moich? Najbardziej nada się chyba Diane Mason, kelnerka z innego lokalu, ale jest w podobnym wieku :wohoo:
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Andrew Swallow pewnie razem siedzimy na zmianach! Kumplujemy się czy wolisz uderzyć w drugim kierunku? 🧚🏻‍♀️
przyjazna koala
naleśnik puchaty
barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
Miles Vanderberg pisze: 15 sie 2022, 15:45
Andrew Swallow pewnie razem siedzimy na zmianach! Kumplujemy się czy wolisz uderzyć w drugim kierunku? 🧚🏻‍♀️
Miles Vanderberg nie wydaje mi się, żeby był jednym z tych synków z dobrego domu, którzy uprzykrzali Drew życie, więc możemy iść w znajomość może jeszcze ze szkoły? Jeden z nielicznych kumpli? Chyba, że faktycznie wolisz być jednym z tych dupków, których do dzisiaj pewnie nienawidzi serdecznie :roll:
niesamowity odkrywca
m.
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Andrew Swallow Jeden z nielicznych kumpli brzmi dobrze, nie wiem czy chcę pakować Miłosza w żadne negatywy, mimo, że do przyjaznych osób nie należy :lol:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
Miles Vanderberg pisze: 28 sie 2022, 18:13
Andrew Swallow Jeden z nielicznych kumpli brzmi dobrze, nie wiem czy chcę pakować Miłosza w żadne negatywy, mimo, że do przyjaznych osób nie należy :lol:
Miles Vanderberg to ja jestem tym bardziej za! *.*
niesamowity odkrywca
m.
ODPOWIEDZ