Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Dion Winslow
Większość życia spędził w Lorne Bay (z przerwą na studia, które odbywał w Newcastle). Ma ośmioletniego syna - Paddy'ego, którego matka zniknęła niecały miesiąc po porodzie. Lubi zimne piwo i szybkie samochody. Do prędkości się nie zraził, mimo że miał wypadek na motocyklu. Dużo pływa, dużo spaceruje z psem. Preferuje krótkie romanse i obopólną szczerość.
Rowena Winslow
siostra bliźniaczka, matka chrzestna Paddy'ego.

Nicholas Winslow
brat stryjeczny, ojciec chrzestny Paddy'ego.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
wystrzałowy jednorożec
m.
projektantka wnętrz — ellerby design
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
otwiera się na nowe życie bez raka i daire'a
Dion A. Winslow czy my już wszystko wiemy? i czy zagramy? :lol:
ambitny krab
martyna
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
chcesz być kolegą Gabe'a, Dion A. Winslow? :welcome:
aktualnie eks pilot — Emerytura
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
to ja ten pilot samolotu, źle wylądowałem i sobie co nieco zapomniałem, teraz wracam do Lorne szukać fragmentów pamięci o swojej narzeczonej.
proponuje podmianę, w sensie za Setha oddam Declana w roli kumpla. poszukuje kogoś kto będzie mu odtwarzał ostatnie lata i ględził o narzeczonej jego aby mu przypomnieć :hm:

Dion A. Winslow
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
To znów ja pod inną postacią [podejście 3 i ostatnie] :hahaha: :hahaha: trochę beka, ale szanuje Diona postać i w sumie to potrzebuje męskiego towarzystwa w Australii.

Plan jest prosty, Jordan kiedyś napisał książkę dla małych dzieciaków i być może parę sztuk trafiło do Australii, do jakiejś księgarni. Dion dzieci posiada, może i posiadać ów książkę i bam. Pozna jej autora normalnie, legalnie i fizycznie w centrum Lorne Bay. Cuda się zdarzają, może i jakiś autograf się wydarzy?
A przy okazji standardowy kompan do piwa i gadania o problemach życiowych. :milosc:

Dion A. Winslow
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
ODPOWIEDZ