Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Jamie Fitzgerald
Baluje i barmanuje. A przy okazji może nauczyć twoje dziecko jeździć konno!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick
brak multikont
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hej! Wpadam z naukochańszym najmłodszym Fitzgeraldem, mogę też ewentualnie podrzucić Ryan i Raine :welcome:
ryder fitzgerald
nata#9784
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hejka Jamie Fitzgerald, podrzucam Ci Luka który barmanuje w Shadow i tak myślę, że mogą ze sobą tak pseudo "rywalizować" :lol: On może jeździć po drinaskach robionych przez Jamie, bo u niego chamstwo i czepialstwo to wyraz sympatii :lol: a Jamie może nie pozostawać mu dłużna i nabijać się z jego wyrobów! No i są w podobnym wieku, więc też mogą się znać jeszcze z czasów szkolnych :hm:
Reszta mojej ekipy to gówniaki, ale chętnie zaoferuję też Jake Hargreeves który mieszka w tej samej dzielnicy, więc w razie jakiejś awaryjnej sytuacji może służyć za pomocną dłoń :jupi:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Siostra <3 Przybywam z miłością <3 Jamie Fitzgerald
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
kochasz mnie chociaż trochę, Jamie Fitzgerald? ;(
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
pisarz horrorów, pan loczek — sieje zamęt i chaos
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, fan sportów ekstremalnych i dobrego jedzenia. Przyjazny, otwarty na innych i uczynny. Próbuje poskładać złamane serce.
Cześć, sąsiadko <3
niesamowity odkrywca
Lama
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Ryder Fitzgerald najukochańszy mówisz? ^^ Pewnie za dzieciaka mogła mu trochę dokuczać, ale jednocześnie jeśli ktoś za gówniaka dokuczał jemu - to mógł straszyć kolegów starszą siostrą! Bo przecież bardzo straszna jest, wiadomo :lol: A dzisiaj zawsze może na nią liczyć <3


Luke Winfield tak! Odrobina zdrowej rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła :hihihi: Mogą się znać ze szkoły, mogli mieć jakichś wspólnych znajomych, a teraz pracują w poniekąd konkurencyjnych miejscach (chociaż w sumie nie, bo to raczej różne miejsca), ale barman to barman! Chociaż sama Jamie nie zajmuje się tym na pełen etat to pewnie wpada w wolne weekendy do Shadow, żeby sobie dogryzać ^^
I Jake na sąsiada zawsze na proposie <3


Gwen Fitzgerald całym mnóstwem miłości <3

leon fitzgerald najbardziej na świecie! Nawet ci wybaczyła tą brzydką ucieczkę <3

Robert Brown Robercik <3
ambitny krab
nick
brak multikont
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Jamie Fitzgerald z Jackiem wiemy, a poza tym to my pracujemy razem, więc wpadam po coś super :hihi: (chociaż Cami jest pracownikiem bardzo nie-super :lol: )
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
cami o'brallaghan Jamie jest ostatnią, która mogłaby się czepiać, że ktoś jest nie-super pracownikiem, bo sama raczej mocno lawiruje na granicy pracowania i imprezowania :lol: Ale są w podobnym wieku, więc ja tu liczę na dobrą znajomość, wspólne imprezowanie, zażywanie nieodpowiednich substancji i tak... dogadają się ^^
ambitny krab
nick
brak multikont
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Jamie Fitzgerald pisze: 31 maja 2022, 22:27
cami o'brallaghan Jamie jest ostatnią, która mogłaby się czepiać, że ktoś jest nie-super pracownikiem, bo sama raczej mocno lawiruje na granicy pracowania i imprezowania :lol: Ale są w podobnym wieku, więc ja tu liczę na dobrą znajomość, wspólne imprezowanie, zażywanie nieodpowiednich substancji i tak... dogadają się ^^
o, no to super, to możemy nawet celować w jakieś przyjaźnie w sumie, skoro tak! :hihi:
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
hej Jamie Fitzgerald! mam małą słabość do Phoebe, więc chętnie podrzucę ci tu Gabe'a, dla którego Jamie może być ulubioną barmanką :hihihi: mogę też zaoferować Gię albo Gem, jeśli potrzebowałabyś jakiejś koleżanki :welcome:
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Gia Faraday pisze: 21 cze 2022, 14:19
hej Jamie Fitzgerald! mam małą słabość do Phoebe, więc chętnie podrzucę ci tu Gabe'a, dla którego Jamie może być ulubioną barmanką :hihihi: mogę też zaoferować Gię albo Gem, jeśli potrzebowałabyś jakiejś koleżanki :welcome:

Gia Faraday ulubiona barmanka za ulubionego surfera! 8) Ba! Myślałam nawet, żeby zgłosić Jamie na typiarkę z Gabowych poszukiwań na niewierność, aleeeee... nie wiem, czy chcesz, bo nie byłam ostatnio najlepszym graczem na świecie i dopiero wracam do życia :lol: Za to z Gem wzięłabym kumpelki, bo są w podobnym wieku i trochę obie zamiast ludzi wybrały zwierzęta do spędzania z nimi większości czasu i nawet jeśli konie i lwy to tak trochę daleko od siebie... i tak widzę tu potencjał! 8)
ambitny krab
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ