aktor — aktualnie współpracuje z STV Productions
34 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, girl, you're a whirlwind, and I'll go wherever you're. Wherever you're going...
Keegan Lockard
Golden retriever energy. Urodzony i wychowany w Szkocji — do Lorne Bay przyjechał w poszukiwaniu swojej żony, która uciekła po tym, jak prawie i co ważne — przypadkowo go zabiła. Od kilkunastu lat wzięty aktor, który znany jest głównie na wyspach brytyjskich, nie udało mu się osiągnąć nie wiadomo jak wielkiego, międzynarodowego sukcesu. Niesamowicie pomocny i otwarty na innych. Czasami może nawet zbyt łatwo nawiązujący nowe znajomości; przez naiwne myślenie, że wszyscy są dobrzy, bardzo łatwo go wkręcić, zrobić i wykorzystać. Wegetarianin, wielbiciel czarnej gorzkiej kawy, umiejący siedzieć na plaży przez wiele godzin i wcale nie nudzący się nierobieniem niczego szczególnego. Fanatyk kina niezależnego i improwizacji. Keegan jest totalnie zagubiony w nowym środowisku, walcząc ze swoim starym coping mechanism, jakim jest upijanie się i błądzenie od pubu do pubu.
ZARA LOCKARD
żona - furiatka, od której jest silnie uzależniony psychicznie. Jest w nią ślepo zapatrzony, uważając, że jest w stanie jej pomóc i ją „uleczyć” miłością, jakby było to remedium na wszystko. Aktualnie jest dla niej martwy. Dosłownie, bo kobieta uważa, że go zabiła.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
krez#4898
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Hej, Keegan Lockard. Prescott i Lockard mieszkają po sąsiedzku, więc mogą nie być dla siebie szczególnie życzliwi i specjalnie zalewać mieszkania wodą w akompaniamencie głośnej muzyki albo wręcz przeciwnie - pałać do siebie wzajemną sympatią i popijać razem piwko na balkonie, równie w akompaniamencie muzyki, tylko nieco cichszej, żeby nie podpaść innym sąsiadom :ok:
towarzyska meduza
.
aktor — aktualnie współpracuje z STV Productions
34 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, girl, you're a whirlwind, and I'll go wherever you're. Wherever you're going...
Presley Prescott <3 Keeg to raczej ten typ człowieka, który jak zaleje Ci mieszkanie przez przypadek, to przez kolejny tydzień będzie przychodził z ciastkami i zostawiał pod drzwiami karteczki z łzawymi przeprosinami. Zdecydowanie będzie potrzebował kogoś do wypicia piwa i może właśnie wspólnego podpadania innym sąsiadom, coby im pokazać, że na dzielni jest nowy team i skończyło się spokojne spanie. Tym bardziej, że jak jemu się usta otworzą, to nie przestaje gadać i nie potrafi regulować głośności swojego śmiechu (:
niesamowity odkrywca
krez#4898
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Keegan Lockard pisze: 19 maja 2022, 16:39
Presley Prescott <3 Keeg to raczej ten typ człowieka, który jak zaleje Ci mieszkanie przez przypadek, to przez kolejny tydzień będzie przychodził z ciastkami i zostawiał pod drzwiami karteczki z łzawymi przeprosinami. Zdecydowanie będzie potrzebował kogoś do wypicia piwa i może właśnie wspólnego podpadania innym sąsiadom, coby im pokazać, że na dzielni jest nowy team i skończyło się spokojne spanie. Tym bardziej, że jak jemu się usta otworzą, to nie przestaje gadać i nie potrafi regulować głośności swojego śmiechu (:
Wspaniale! Widzę tutaj początek pięknej przyjaźni i wspólnej nienawiści do zdewociałych sąsiadów, którym mogą kraść pranie ze sznurków balkonowych. Szczególnie tej starej prukwie, która mieszka gdzieś na którymś piętrze pomiędzy nimi, robi za osiedlowy monitoring i rejestruje każdy ich powrót do domu, w szczególności te nad ranem :lol:
Jeśli najdzie Cię ochota na grę - pisz śmiało! <3
towarzyska meduza
.
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
I love you so... Keegan Lockard
and now you're dead :|
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
aktor — aktualnie współpracuje z STV Productions
34 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, girl, you're a whirlwind, and I'll go wherever you're. Wherever you're going...
niesamowity odkrywca
krez#4898
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
Keegan Lockard jesus vibe, no tak...
Tylko pomińmy tę część z autobusem :lol:
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Chętnie podrzucę ci kogoś z moich :jupi:
Charlotte Hargreeves mieszka w tej samej dzielnicy, Joshua Martin jest w podobnej sytuacji, bo jego żona też myśli, że on jest martwy :lol: Gdyby w czasie barowych wędrówek zawędrował do Shadow, to mógł natknąć się na kelnerkę Diane Mason, a w Moonlight na Gwen, jedną ze współwłaścicielek :hihi:
Keegan Lockard
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Keegan Lockard cześć, chyba jestem twoim teściem
towarzyska meduza
enchante #8234
aktor — aktualnie współpracuje z STV Productions
34 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, girl, you're a whirlwind, and I'll go wherever you're. Wherever you're going...
Gwen Fitzgerald oh damn, no to mamy dwóch zmartwychwstanców :lol: bardzo hypuje zakolegowanie się i wymianę wrażeń z bycia dla kogoś martwym. Czas otworzyć grupę wsparcia dla ludzi uznanych za zmarłych!
A jeżeli chodzi o Charlotte to na sto procent Keeg będzie starał się ją zagadać i zaprzyjaźnić, bo to wiadomo, jak to jest z samotnymi ekstrawertykami. Zaczyna ich ściskać od środka po pewnym czasie w samotności. W Shadow pewnie rozlałby coś, gestykulując za mocno, wytrącając jej tacę z rąk, a w Moonlight definitywnie smutna gadka przy kieliszku <3

Jebbediah Ashworth Cześć tato...? Czy mówić ojcze? Czy po prostu teściu? Albo po imieniu... mogę skrócić do Jeb? Bo Jebbediah trochę za długie.
niesamowity odkrywca
krez#4898
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
"Grabarz John? Nie polecam, sypie na trumnę za dużo ziemi, można się udusić" :lol:
Idealnie, wszystko mi pasuje <3 Keegan Lockard
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Keegan Lockard też jestem ze Szkocji, mogę być Twoją fanką! :haha:
babeczka
-
ODPOWIEDZ