strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Hazel Ebenhart pisze: 05 lis 2021, 00:59
gemma macfarland, sorki, nie zauważyłam Twojej odpowiedzi!

Derby biorę od razu, bez zastanowienia :D Jakaś psiapsia się przyda <33

Jeżeli zaś chodzi o Gemmę - ogólnie to Haze jest w Lorne Bay od jakiś sześciu miesięcy i nawet jakaś jednonocna przygoda mogła mieć miejsce, ale Hazel jest daleka do angażowania się i zapewne od razu to Gem powiedziała. Jeśli Ci coś takiego pasuje!

I z Darby ugadane 8) Jak jej się coś zwolni, to odezwę sie na grę 8)
A z Gemmą to tak, mogły być ONS całkiem niedawno i jasne, będzie jej pasował ten brak zaangażowania <2
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Hazel Ebenhart pisze: 05 lis 2021, 00:59
ryder fitzgerald, nieładnie :/ Najpierw namawia a potem ucieka!

Z Ryderem to jedyne co mają wspólnego to właśnie wiek i wydają się z dwóch różnych światów i ciężko mi w sumie coś tutaj wymyślić :/

Jeśli chodzi o Rusty'ego - może kiedyś robił z Hazel jakiś wywiad jako baletnicą tańczącą w Sydney Opera House a pochodzącą w Lorne Bay czy coś w ten deseń, a potem mogli się ponownie spotkać w antykwariacie dziadków Haze i byłoby takie "o, to Ty" : D
tak czułam, że nigdy nie odpisałam :lol:

ale tak, totalnie możemy coś takiego zrobić, ewentualnie mogę jeszcze Ryan podrzucić w międzyczasie :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
uwielbiam tą morderczkę Hazel Ebenhart <3
na pewno podrzucam autumn goldsworthy, bo to przyjaciółka Nevy i chyba nawet było coś mówione, że trzymają się we trójkę, a jeśli teraz zlamiłam i się pomyliłam, to przyjmij Autumn i lub ją <3 p

Poza tym chcesz może Scarlet? Jeśli Hazel uprawia jogę na jakiś zajęciach grupowych, a nie samodzielnie, to właśnie tam mogły się poznać, a później wiadomo, kawa, herbata, ploteczki! Hazel mogła też przecież kojarzyć, że Scarlet to autorka kryminałów, więc może jak Scar zaproponowała kawę, to Hazel przynajmniej nie miała ją za jakąś wariatkę :lol:

I generalnie myślałam jeszcze o Jedda Corrente , bo u niej krucho ze znajomymi, ale właściwie mogę dać kogoś tylko chcesz! <3
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
scarlet callaway

Hazel odkąd przestała profesjonalnie tańczyć, to wraca do życia i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Neva kiedyś zaprosiła Haze na jakiś babski wieczór z Autumn :lol: Tak więc jestem jak najbardziej na tak!

W kwestii zaś Scarlett - nigdzie nie określałam, że nie chodzi na zajęcia grupowe, więc mogły się tak poznać i teraz chodzą na winko i kawę :hihi:

Jeśli chodzi o Jeddę... to może coś z moją Tahnee, skoro obie są z Tingaree?
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
O zdecydowanie tak <3 Autumn jest jednak z tych osóbek, które chętnie poszerzają swój krąg znajomych, więc jak najbardziej. No i Scarlet biorę w ciemno wiadomo <3

A co do Jeddy to coś w szukajkach wpadło w oko, więc się odezwę na pw Hazel Ebenhart <3
ODPOWIEDZ