barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Benedict Osbourne
Bartender w Shadows, który powrócił do Lorne Bay, by zmierzyć się ze swoją przeszłością i ułożyć życie na nowo.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Widzę tu pewnie podobieństwa między naszą dwójką ^^ Podobieństwa o których Benedict racze nie ma szans wiedzieć, bo to było w poprzednim życiu Diane, ale lubiłaby spędzać z nim czas podczas wspólnych zmian w Shadow i na pewno nie patrzyłaby na niego nieprzychylnie :jupi: Benedict Osbourne
barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
W zasadzie masz rację. Oboje żyją trochę jak duchy, tyle że Diane z przymusu, a Benedict z wyboru. Trochę jednak narozrabiali w przeszłości. Benedict może to wyczuć, lecz nie jest taki, by drążyć temat, kiedy sam próbuje się odciąć od historii. Aktualnie, im więcej nowych znajomych, tym lepiej, Diane Mason
ambitny krab
nick
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Benedict Osbourne wpadam z Gail, bo mieli dość podobne dzieciństwo! Do tego oboje są miejscowi i są w podobnym wieku, więc już wtedy mogli się znać. Także można to jakoś wykorzystać <3
ambitny krab
nie#5225
barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Och tak, jest dużo podobieństw. Na dodatek Gail bardzo pasuje do poszukiwań, które mam zamiar w końcu napisać. Trzeba by trochę pokombinować i nie wiem jak stoi z relacjami. Jednakże, jeżeli nie znajdziemy konsensusu to możemy wymyślić im inne powiązanie z przeszłości. Jak coś, napisz do mnie, Gail Lockwood
ambitny krab
nick
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
To ja przychodzę z Zoyą, z którą są w sumie w podobnym wieku więc mogą się nawet z dzieciństwa gdzieś znać, no i w sumie teraz Henderson ma trochę kontaktów z nielegalnym półświatkiem. Dodatkowo mogę dorzucić Inej Marlowe, bo ona to już w ogóle kryminalistka pełną parą, jest seryjną morderczynią więc pewnie często potrzebuje jakiś fałszywych dokumentów i mogła się zorientować, że jest sobie taki Benedict, który kiedyś sie tym zajmował i może, by go próbowała na złą drogą znowu sprowadzić oferując jakiś gruby hajs, albo mu w ostateczności grożąc.

Benedict Osbourne
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Z Zoyą chętnie pogram, a Inej całkiem może się przydać, bo akurat chciałbym, by Benedicta dopadała co raz przeszłość, kiedy będzie składać mu propozycje nie do odrzucenia, Zoya Henderson
ambitny krab
nick
ODPOWIEDZ