lorne bay — lorne bay
29 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
pani profesor biomatematyk, która od ponad roku próbuje otrząsnąć się po tragicznej śmierci męża
Penny Beckert
Biomatematyk pracująca na uniwersytecie, badająca dna oceanów. Studiowała w UK, półtorej roku temu straciła męża. Powoli stara się po tej życiowej tragedii otrząsnąć i wrócić do żywych.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
catlady#7921
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
hej Penny Beckert, czy my się już gdzieś nie widzieliśmy?
przyjazna koala
nata#9784
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Z wdów mam u siebie Gwen :lol: Pewnie znają się z widzenia lub słyszenia, jedna wie o tym, że druga też kogoś straciła. Gdyby Penny zawędrowała czasem do Moonlight, to mogą napić się w ciszy 8)
Dam też Diane Mason. Jest z tej samej dzielnicy, co prawda od niedawna, ale jest i mogły gdzieś na siebie wpaść :lol:
Penny Beckert
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Wyglądasz JAKBY TROCHĘ znajomo :oops:
patriotyczna dusza
-
lorne bay — lorne bay
29 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
pani profesor biomatematyk, która od ponad roku próbuje otrząsnąć się po tragicznej śmierci męża
Rusty Overgaard pisze: 22 wrz 2021, 20:28
hej Penny Beckert, czy my się już gdzieś nie widzieliśmy?

noooo rejczel xd
Gwen Fitzgerald pisze: 22 wrz 2021, 20:32
Z wdów mam u siebie Gwen :lol: Pewnie znają się z widzenia lub słyszenia, jedna wie o tym, że druga też kogoś straciła. Gdyby Penny zawędrowała czasem do Moonlight, to mogą napić się w ciszy 8)
Dam też Diane Mason. Jest z tej samej dzielnicy, co prawda od niedawna, ale jest i mogły gdzieś na siebie wpaść :lol:
Penny Beckert
To ja tak myślę, że z Gwen się mogą nawet znać trochę ze szkoły, bo w liceum Penny przeskoczyła dwie klasy więc się mogły kojarzyć. Później Penny wyjechała więc tego kontaktu nie miały i po jej powrocie do domu, mogła matka jej powiedzieć taką plotę "a słyszałaś, że Gwen też straciła męża" no i w sumie to mogła się wtedy przejść do Moonlight, bo w sumie jakieś jej głębsze przyjaźnie już nie istniały przez to, że jej ponad 10 lat nie było w Lorne więc wybrała się do Meredith i mogły chwilę wymienić jakieś grzeczności, a później pić w ciszy i w sumie obojgu to odpowiadało i Penny się pewnie lepiej poczuła wiedząc, że nie jest w tym wszystkim sama xd
A z Diane myślę, że mogły się poznać w jakiejś głupiej sytuacji. W stylu, że którejś zabrakło prądu i chodziła po sąsiadach pytając czy oni mają, albo czy wiedzą co z tym zrobić i tak wpadły na siebie i zaczęły kombinować coś z tym prądem, na tyle, że wcale nie naprawiły tylko jeszcze pogorszyły, jedną mógł prąd kopnąć więc jeszcze była w tym wszystkim poszkodowana, ale ich to do siebie zbliżyło i mogą się teraz koleżankować xd

meredith fernsby pisze: 22 wrz 2021, 21:38
Wyglądasz JAKBY TROCHĘ znajomo :oops:
Tylko trochę...
ambitny krab
catlady#7921
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Picie w ciszy jest super <3 A kopnięcie prądem chętnie kiedyś rozegram, będzie super *.* :poke2: Penny Beckert
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Penny Beckert chcę Penny na psiapsię, ok?
sumienny żółwik
.
ODPOWIEDZ