policjantka — na posterunku
30 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej dobrze zapowiadająca się akrobatka, aktualnie policjantka, która lata buntu ma już za sobą i stara się poukładać rodzinne sprawy
Moje serce nigdy nie biło głośniej. Zdawało się, że zaraz wyskoczy z piersi. Nie działo się nic przesadnie anormalnego, a mimo to miałam spocone ręce. Dopiero chłód jego rąk sprowadził mnie na ziemię. Czuwał nade mną od zawsze. Nawet przy głupiej nauce jazdy na rowerze. Ojciec powtarzał, że wymagałam jego większej uwagi. Dlaczego? Dlaczego Lana mogła iść z koleżankami na gofry, a ja nie mogłam?
luma adrianna winston
14 listopada 1992
lorne bay
funkcjonariuszka policji
posterunek w lorne bay
opal moonlane
panna, hetero
Środek transportu
Jeżdżę customowym motorem BMW R nineT, który jest droższy niż wszystko, co posiadam — łącznie z mieszkaniem — i był prezentem od rodziców. Jedynym, na który się zgodziłam i mój wewnętrzny snob nie mógł nie skorzystać. Jeżeli trzeba, to znajdę się za sterem policyjnej motorówki.

Związek ze społecznością Aborygenów
Nie posiadam, ale zawsze fascynowała mnie ich kultura. Wszystko dzięki koleżance ze szkolnej ławki, która była Aborygenką.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Na posterunku policji i to nie za kratkami; na mieście, gdy jestem w pracy i w lokalnych barach w każdy weekend. Unikam klubów, dlatego tam zdecydowanie mnie nie szukaj.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Reggie Pritchard — on będzie wiedział, co robić.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak lub nie. Możesz też wspomnieć o tym, czego sobie kategorycznie nie życzysz w ingerencjach Mistrza Gry.
luma winston
anja leuenberger
powitalny kokos
za tobą