studentka mechatroniki/baristka przyszły technik turbin/Hungry Hearts
raine barlowe
Awatar użytkownika
about
Studentka mechatroniki i fanka turbin wiatrowych, baristka w Hungry Hearts. Jeździ po Lorne pożyczonym Jaguarem i całuje się z Archiem
21 yo
172 cm

Post

Deszczowe popołudnia oznaczały zamykanie się w swoim pokoju i zabawę w majsterkowanie. Zawsze ją to odprężało, możliwość naprawienia czegoś niemal beznadziejnie zepsutego i przywrócenie do stanu funkcjonalności, czy też wynajdowanie kolejnych zastosowań dla, z pozoru, prostych przedmiotów sprawiała jej niesamowitą satysfakcję, już od najmłodszych lat.
Nikt nie miał żadnych wątpliwości, że właśnie w tym kierunku będzie się rozwijała, rodzice przymykali więc oczy na słabsze oceny z przedmiotów humanistycznych, kiedy ze ścisłych miała same piątki, a dmuchając świeczki na torcie, marzyła o zostaniu inżynierem, bo to sprawiało, że czuła się spełniona. Jednocześnie, czy to w szkole, czy nawet w sklepie z narzędziami, spotykała się wiecznie z opinią, że powinna darować sobie grzebanie w śrubkach i noszenie przy sobie scyzoryka, bo nie pasuje to do niej, jako dziewczyny, co jeszcze bardziej napędzało ją do działania, bo postanowiła im wszystkim jeszcze pokazać, że da radę!

- Jakiś czas temu zakochała się z wzajemnością w turbinach wiatrowych. Potrafi sypać ciekawostkami o tych urządzeniach jak z rękawa, a dzięki kontaktom z uczelni, w wakacje załapała się nawet na praktyki w firmie, która zajmuje się ich montażem, a teraz czeka na ukończenie studiów, żeby móc pełnoetatowo wiązać z tym swoją przyszłość.
- Jest strasznie niezdarna, nie lubi jeść na mieście, bo zawsze ubrudzi się sosem, a swój samochód przetarła już tyle razy, że jest to cudem, ze jeszcze się nie rozpadł. Nie jest zbyt dobra w łapaniu równowagi, a do tego zupełnie nie umie pływać, sportowe wrażenia niespecjalnie więc się dla niej sprawdzają. Do tego posiada niesamowity talent do pakowania się w tarapaty i pojawiania w złym miejscu, w nieodpowiednim czasie, czasem nawet twierdzi, że przynosi pecha.
- Kiedy była mała, dowiedziała się, że kiedyś miała starszą siostrę, która została porwana jeszcze przed jej narodzinami i chociaż nigdy jej nie poznała, a widziała jedynie zdjęcia, czuje więź z Gaią i czasem się zastanawia, czy ta w ogóle jeszcze żyje.
- Bardzo zależało jej na wyprowadzeniu się z domu, więc kiedy tylko trafiła się taka okazja, wynajęła domek w nienajlepszym stanie i nienajlepszej okolicy, ale przecież grunt, że to jej własny, prawda?
Raine Barlowe
1/10/2000
Cairns
Studentka/Technik turbin wiatrowych | baristka
QUEENSLAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY | Hungry Hearts
Sapphire River
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Po zezłomowaniu swojego pick-upa, stara się jeździć rowerem, komunikacją miejską, sporadycznie taksówkami i zbiera pieniądze na coś nowego.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
Pobliżu swojego domku w Sapphire River, na uczelni i w okolicy bagien, do których o dziwo jeszcze nie wpadła.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Kogoś z rodziny Barlowe

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, bez silnych uszczerbków na zdrowiu i majątku, oraz żadnych ciąż.
Raine Barlowe
Courtney Eaton
hej, jestem nata#9784
moje konta Ryder, Ryan
lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

Post

witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
Zablokowany