22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
zostałam barmanką, w szemranym klubie nocnym choć marzy mi się kariera aktorki.
- Biologiczni rodzice Ezgi zaćpali się kiedy ta miała zaledwie roczek i została adoptowana przez państwa Hammond. Nie załamała się po usłyszeniu prawdy, a głupie komentarze ze strony rówieśników puszczała mimo uszu.
- W szkole średniej uczęszczała do samorządu szkolnego oraz do kółka teatralnego gdzie wystawiała spektakle i grała, w przeróżnych sztukach. Nic dziwnego, że po zdanych egzaminach wybór padł na studia aktorskie, które z dumą, w tym roku skończy i jej małym marzeniem jest występować, w teatrze lub dostać rolę, w serialu.
- Długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią matki. Odwiedza jej grób, w każdy piątek i spędza tam kilka godzin prowadząc głuchy monolog o tym z czym obecnie ma problem.
- W wolnych chwilach wpada do rodzeństwa stołując się u nich lub po prostu siedzieć i gadać. Najlepszy kontakt ma ze starszym bratem mimo wszystko i to on jest jej guru jeśli chodzi o jakiekolwiek sprawy.
- Zazwyczaj spotkać ją można, w barze lub na dyskotece gdzie bawi się do białego rana, ale stara się nie przesadzić z alkoholem ani z używkami, choć już tak mocno nie ciągnie jej do nich jak kiedyś. Zapomniałam dodać, że wcale takiej dobrej głowy do tego alkoholu nie ma i szybko się upija.
- Mimo wszystko, w życiu nie są najważniejsze imprezy, więc zazwyczaj jeździ bez celu po mieście samochodem lub po prostu jeździ na deskorolce mało, co się nie zabijając.
- Ezgi liczy na to, że się szczerze zakocha, bo albo ląduje z typami, co są psychopatami albo sama ląduje do friendzone z którego nie można wyjść.
- Dwa miesiące temu skończyła toksyczny związek z typem, który był niezłym psycholem i emocjonalnie ją dobijał. Mimo zablokowania gdziekolwiek się dało facet pozostaje nieugięty i potrafi napisać do niej smsa o czwartej nad ranem lub puścić sygnał z zastrzeżonego numeru.
- Ma arytmię serca, więc nic dziwnego, że bliscy często krzyczą na nią jak za bardzo się nadwyręża. Niestety Ezgi taka jest, że kocha adrenalinę, sport i, że wszędzie musi jej być pełno.
- Śmieje się, że kiedy nie wyjdzie jej kariera aktorki wtedy zostanie znaną florystką z własną kwiaciarnią, którą otworzy w Paryżu, bo rękę do kwiatów ma i posiada swój własny ogródek przed domem.
- Jest rannym ptaszkiem, przez co bardzo często można ją spotkać, jak biega, co bardzo ją uspokaja i pozwala oczyścić umysł.
Ezgi Hammond
14.02.1999
Lorne Bay
barmanka, studentka aktorstwa
shadow
FLUORITE VIEW
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Ma własny samochód, ale najczęściej woli poruszać się miejskim transportem lub na desce.

Związek ze społecznością Aborygenów
brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
w barze i na dyskotece. częściej na łonie natury gdzie chce pomyśleć o tym jakim przegrywem jest.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Tutaj wpisz osobę - może to być postać istniejąca na forum, ale nie jest to konieczne.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
tak, tylko mnie nie zabijajcie.
Ezgi Hammond
Zendaya Coleman
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany