36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Cześć, nazywam się Oscar Callister i sądzisz zapewne, że prowadzę bardzo przeciętne życie jeszcze bardziej przeciętnego zjadacza chleba. I wiesz co? Bardzo dobrze, że tak właśnie myślisz! Podoba mi się brak Twojego zainteresowania moją osobą ale skoro już tutaj zaglądasz to uchylę rąbek tajemnicy.
Otóż w domu było nas trzech. Trzech braci, z których wyrósł policjant, muzyk i adwokat. Rodzice powinni być dumni?...
Też tak sądzę.
Jednak nie wszystko jest tak różowe jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Skupmy się na mojej osobie chociaż wiem, wiem… mało w tym skromności.
Od zawsze byłem bardzo „uczuciowym” dzieckiem co nie wróżyło dobrze – przynajmniej tak sądziła moja matka, która powtarzała, że Ci z miękkim sercem powinni mieć twardą zupełnie inną część ciała. Miała racje. Przekonałem się o tym jeszcze w szkole podstawowej kiedy w zamian za odrabianie lekcji kolegom, otrzymałem ksywę kujona i niedorajdy. Jeszcze wtedy nie wiedziałem na czym polega prawdziwe życie i jak postępować aby zamiast ofiarą, być ciągle łowcą. Sprytu, przebiegłości i ogólnie pojętego cwaniactwa nabyłem dopiero na studiach, które ukończyłem z zadawalającym wynikiem w Sydney. Lata spędzone w tak różnym mieście od LB sprawiły, że nabrałem dystansu i podjąłem decyzję o powrocie. Powody takiego stanu rzeczy są znane jedynie mi i chyba nigdy z nikim nie podzieliłem się swym sekretem, chociaż… jest jedna osoba, która zna moją gorszą stronę. To moja żona, bo nie wiem czy wspominałem… stan kawalerski mam za sobą od 3 miesięcy. Elsie poznałem przypadkowo a historia należy do tych przewidywalnych z odrobiną infantylności. Opijaliśmy z kumplami wygraną sprawę, jedną z ważniejszych w mojej ówczesnej karierze. Spodobała mi się a wstawieni kumple bez pytanie niemal wepchnęli mnie na jej stolik przekrzykując się, że mają kolegę na wydaniu. Wtedy czułem zażenowanie. Teraz się z tego śmieje.
Wracając do sekretu. Na czym on polega? Uwielbiam grać. Bycie aktorem to moje niespełnione marzenie ale z wielką przyjemnością realizuje je w domu zamieniając teatrzyk kukiełek w realny świat. Dokładnie 3 miesiące – tyle potrzebowałem czasu aby całkowicie podporządkować sobie młodą panią Callister. Każda nowa pula wymagań, każda nauka a przede wszystkim kara sprawia mi satysfakcje i aby nie zdradzać więcej szczegółów, na tym zakończę.

*Jest rodzinny i utrzymuje stały kontakt z braćmi
*Specjalizuje się w sprawach związanych z przemocą domową
*Właśnie kupił dom nr. 128 w dzielnicy fluorite view
*Nie planuje na ten moment potomstwa
*Towarzyski z niego gość
Oscar Callister
09.01.1985
Lorne Bay
Adwokat
Winston&Strawn
Fluotite view
Żonaty/hetero
Środek transportu
Standardowo Oscar przemieszcza się po mieście swoim Chellengerem, który niewątpliwie jest spełnieniem chłopięcych marzeń. Z racji dużej pojemności silnika posiada również drugie auto Audi a1 ale rzadko nim jeździ ponieważ spotyka się z uszczypliwościami ze strony kolegów. Pewnie zazdroszczą…
Związek ze społecznością Aborygenów
Brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
Pracy naturalnie

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Żonę
Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak
Oscar Callister
Allesandro Dellisola
ambitny krab
Oscar
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany