biolog morski — ale bezrobotny
38 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Znam się na oceanach, morzach, jeziorach i rzekach, to chyba tyle? Często słyszałem, że na niczym więcej, ale to nie szkodzi przecież. Grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie.
Patrzę na swoją twarz, z lekkim rozczarowaniem. Powinienem się ogolić, ale to znaczy, że znów zrobiłbym jej przyjemność. Nie chcę tego. Kto projektuje światło w sądowych łazienkach, przecież to zupełnie idiotyczne rozmieszczenie. Nie ma możliwości, żebym miał aż tak podkrążone i zmęczone oczy. I ta zielona marynarka to też był idiotyzm. Biorę głębszy wdech nosem, wypuszczam powietrze ustami. Od razu lepiej to, nie może być takie trudne przecież. No dalej Marcus to nie jest twoja pierwsza rozprawa sądowa. I nie pierwsza rozwodowa, ta intercyza to nie był najgorszy pomysł. Good job.

Nie mogę na nią patrzeć. Nie mogę patrzeć na te zaciśnięte szczęki i palce kurczowo trzymające się blatu. A jednocześnie nie umiem spuścić z niej wzroku. To był cholerny wypadek, jasne nie usprawiedliwia mnie to. Pewnie, mogłem jechać wolniej, mogłem wyjechać później. Skąd miałem wiedzieć? Gdyby to była moja wina, już dawno wysyłaliby mi paczki, a słyszałem, że dzieciobójcy nie mają łatwo w pierdlu. Nabieram powietrza, starając się nie zamykać oczu. Mam dziwne poczucie, że gdy je zamknę, to ominie mnie coś istotnego. Cholernie pieką mnie oczy. Sędzina powinna oddać togę do pralni, podkład odbił się na białej stójce jej koszuli. Czuje wzrok Irene na swojej twarzy. Może mi wmawiać, że to przez mnie się tu spotkaliśmy. To nie prawda. Oczywiście, to ja prowadziłem wtedy samochód, to ja ostatni zapinałem Kevina w foteliku. To było do cholery też moje dziecko. I wcale nie było mi „bez różnicy”. To ja miałem bark zespawany śrubami. I jasne, że byłoby lepiej gdybym to był ja. Tylko że ja w przeciwieństwie do mojej jeszcze żony sobie wybaczyłem. Choć naprawdę nie była to moja wina. A bez dwóch zdań, dwóch czarnych dryblasów w naszej sypialni to była jej wina.

Nie wiedziałem, że aż tak opalają mi się dłonie. Dopiero jak wyrzucam obrączkę do kosza pod sądem w Sydney, zauważam jak bardzo. Czego mnie to nauczyło? Śluby to kosztowna impreza, podwójnie gdy chcesz się rozwodzić. Biorę kolejny wdech, ta pierdolona medytacja w końcu na coś mi się przyda. Muszę odejść, zanim Irene wyjdzie z sądu. Nie chcę jej więcej widzieć. Nie jestem szczególnie dobry w zamykaniu poszczególnych etapów. Nie było łatwo pożegnać rodziców. Żyją i pewnie mają się świetnie w swojej melinie artystycznej na Brooklynie. Nie było łatwo pochować Kevina. Nie było łatwo bronić kolejnych publikacji, udowadnianie, że jestem, w czymś dobry nie jest najłatwiejsze. Nie było łatwo przeprowadzić się do Australii. Wiem, że miałem cholerne szczęście. No i fajnie. Szkoda, że moja własna rodzina mi nie wyszła.

Lorne Bay. Wiem, że to nie najlepszy pomysł. Trzeba było kupić bilet do Europy. Albo na Malediwy. Potrzebuję zmiany otoczenia. Potrzebuje spokojnego miejsca, chce się skupić na pracy. W końcu bez wiecznych awantur i wywracania oczami. Jak to jest być wolnym? Może jednak powinienem podziękować Irene, że mnie uwolniła. Może miała rację, że po tym wszystkim nie jesteśmy w stanie normalnie żyć. A może nigdy nie byliśmy, kurwa nieważne. Ja i ocean, nowe badania. Wykłady gościnne. Tylko muszę kupić samochód. Albo rower. Muszę zacząć żyć.
.
Marcus Fredrik Glinsky
13 listopada 1982
Nowy Jork, USA
biolog morski
obecnie bezrobotny, pracuje nad nową publikacją
OPAL MOONLANE
Rozwodnik, heteroseksualny
Środek transportu
głównie to chodzę na piechotę, bezpieczniej.

Związek ze społecznością Aborygenów
brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
na plaży albo w kawiarnii, czasem w bibliotece

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
112?

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak
Marcus Glinsky
Adam Driver
powitalny kokos
bejbi#2175
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany